Золоті аргументи: баскетбольний «Дніпро» вдруге в своїй історії став чемпіоном України

Пройшовши практично на одному диханні турнірну дистанцію, здобувши за сезон 32 перемоги в 34 матчах, «Дніпро» вдруге в своїй історії став чемпіоном України.

Теги: спорт

Чемпіонат Європи: чоловіча збірна зі спортивної гімнастики виборола 5 нагород

Українські спортивні гімнасти регулярно радують нас нагородами на Олімпіадах: медальну естафету Олександра Береша, Валерія Гончарова та Ігоря Радівілова у 2016 році підхопив Олег Верняєв

Джомолунгма «допоможе» українській альпіністці Антоніні Самойловій підтримати «Госпітал’єрів», фото

На початку травня цього року Антоніна Самойлова планує встановити новий рекорд— стати першою українською альпіністкою, що зійшла на Еверест ТРИЧІ.

Ще один крок до «шолома»: Марта Костюк стала фіналісткою турніру WTA 500

Після серії турнірів у США найсильніші українські тенісистки повернулись до Європи, аби готуватись до головного змагання ґрунтового сезону — Ролан Гарроса, що стартує менш ніж за місяць.